BODRUM MARMARİS DATÇA FETHİYE DALYAN

1250 TL

03 HAZİRAN 2019 – PAZARTESİ : Akşam saat 22:00’da Kızılay Premier Tour önünden hareket ediyoruz. Polatlı – Sivrihisar – Afyon – Denizli – Muğla yol güzergahından gerekli ikram ve molaların ardından Bodrum’a varıyoruz.

1.GÜN (04 HAZİRAN 2019 - SALI) : Bodrum’da alacağımız serpme köy kahvaltısı sonrasında sabah’tan Barlar Sokağı, Bodrum Kalesi, Zeki Müren Evi Müzesi, Bodrum Limanı gezileri sonrasında Torba, Türkbükü üzeri Gündoğan’a geçiyor ve burada Halk Plajı’nda saat 16.00’a kadar denize girmek için serbest zaman veriyoruz. Saat 16.00’da 4 gece konaklama yapacağımız Muğla’daki 4* Otelimize geçiş. Odalara yerleşme . akşam yemeğine kadar serbest zaman. Akşam yemek ve geceleme otelimizde…

2.GÜN (05 HAZİRAN 2019 - ÇARŞAMBA) : Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Datça’ya hareket ediyoruz. Datça’da Can Yücel’in Evinin bulunduğu Eski Datça’yı yürüyerek gezip daha sonra öğle yemeği ve yüzmek için serbest zaman veriyoruz. Dönerken Kızkumu’nu gezip gördükten sonra Marmaris’e hareket ediyoruz. İçmeler, Marmaris Limanında akşam gün batımı kahvesi için serbest zaman. Sonrası otelimize dönüş. Akşam yemek ve geceleme Otelimizde….

3.GÜN (06 HAZİRAN 2019 - PERŞEMBE ) : Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Dalyan’a hareket. Burada bizi bekleyen teknemize binerek tüm gün (tekne turu ekstradır) İlk önce Çamur Banyosu’na geçiyoruz. Burada Çamur Banyosu’na giriyoruz. Sonrasında uzaktan Kaunos Kral Mezarları’nı görüyor ve İztuzu Sahili’ne gidiyoru. Akşam üzerine kadar burada denize girmek için serbest zmana. Akşamüzeri Dalyan Merkez’e dönüş. Burada alış veriş için kısa bir mola sonrasında Köyceğiz’e geçiş. Göl kenarında çay kahve molası sonrasında Otelimize dönüş. Akşam yemek ve geceleme otelimizde…

4.GÜN (07 HAZİRAN 2019 – CUMA) : Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Fethiye Ölüdeniz’e hareket. Saat 16.00’a kadar Ölüdeniz’de denize girmek için serbest zaman. Saat 16.00’da Kayaköy gezisi sonrası Fethiye Merkez’ geçiş. Liman’da çay kahve molası verdikten sonra Göcek’e hareket. Burada da sahilde yürüyüş ve çay kahve molası sonrasında Otelimize dönüş. Akşam yemek ve geceleme Otelimizde…

5.GÜN (08 HAZİRAN 2019 – CUMARTESİ) :Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra sabah saat 10:00’da otelden çıkış alıp Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikramlar ve molalarımızın ardından Muğla –Denizli-Afyon-Sivrihisar-Polatlı yol güzergahından Ankara’ya varıyoruz. Bir Dahaki turumuzda buluşmak dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, Muğla’da 4 gece konaklama, (5) Kahvaltı, (4) Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Tüm Öğle yemekleri, Tekne Turları, Dönüş günü akşam yemeği, Müze, Milli Park ve Ören Yeri giriş ücretleri, Plaj, şezlong, şemsiye ücretleri Yemeklerdeki İçecekler ve Kişisel Harcamalar ekstradır.

Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, Muğla’da 4 gece konaklama, (5) Kahvaltı, (4) Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.
Tüm Öğle yemekleri, Tekne Turları, Dönüş günü akşam yemeği, Müze, Milli Park ve Ören Yeri giriş ücretleri, Plaj, şezlong, şemsiye ücretleri Yemeklerdeki İçecekler ve Kişisel Harcamalar ekstradır.
ARAÇLAR KİŞİ SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR. KOLTUK NUMARALARI ÖDEME SIRASINA GÖRE VERİLECEKTİR